Zaloguj Zarejestruj

LOGOWANIE

Numer członkowski
Hasło
Pamiętaj login i hasło

DODAJ NOWE KONTO

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Data wstapienia do społdzielni *
Numer członkowski*
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
joomla slideshow with caption

Szanowni Państwo!

Zarząd Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Wspólna Praca” z siedzibą w Katowicach pragnie gorąco podziękować wszystkim członkom Spółdzielni i pełnomocnikom za tak liczne uczestnictwo w obradach Walnego Zgromadzenia Spółdzielni w dniu 24 września 2022 r.

         Chcielibyśmy również podziękować za tak  pozytywną ocenę naszej pracy, w tych niełatwych czasach, wyrażoną tak licznymi głosami „za” przy udzielonych absolutoriach. Jest to dla nas nie tylko powód do satysfakcji, że tak pozytywnie oceniacie Państwo nasz wkład pracy w funkcjonowanie Spółdzielni, ale przede wszystkim „siłą napędową” do jeszcze lepszej, wydajniejszej pracy.

         Zarząd Spółdzielni korzystając z okazji pragnie podziękować członkom Rady Nadzorczej kadencji 2017 –2022  za wspólne pięć lat, szczególnie ciepłe podziękowania pragniemy skierować do tych osób, które wspierały nas w naszej codziennej działalności.

Nowo wybranym członkom Rady Nadzorczej kadencji 2022 – 25 życzymy aby sprostali wyzwaniom i w pełni zrealizowali swoje plany i zamierzenia zawodowe dla dobra wszystkich Członków Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Wspólna Praca”. Już dzisiaj Zarząd Spółdzielni deklaruje wszystkim Członkom nowo wybranej Rady Nadzorczej pełną współpracę, pomoc i wsparcie w pełnieniu trudnych i odpowiedzialnych obowiązków statutowych.

 

Z  poważaniem

Zarząd Spółdzielni

SBM ,,Wspólna Praca” w Katowicach

Wyszukaj