Zaloguj Zarejestruj

LOGOWANIE

Numer członkowski
Hasło
Pamiętaj login i hasło

DODAJ NOWE KONTO

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Data wstapienia do społdzielni *
Numer członkowski*
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
joomla slideshow with caption

SZANOWNI PAŃSTWO!

 

Zarząd Spółdzielni  uprzejmie informuje, że  w związku z trwającym w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. stanem epidemii spowodowanym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS – CoV – 2, ustawowy termin  zwołania Walnego Zgromadzenia został wydłużony do 6 tygodni od dnia  odwołania  stanu  epidemicznego,

 

W roku bieżącym, podobnie  jak poprzednim, z uwagi na aktualne obostrzenia sanitarne oraz dynamiczną sytuację epidemiologiczną nie było możliwości przeprowadzenia tradycyjnych obrad Walnego Zgromadzenia  Spółdzielni. Organizowaniu obrad w okresie letnim, z uwagi na sezon urlopowy,  również nie jest dobrym rozwiązaniem.  

W związku  z  powyższym, pod warunkiem dalszego luzowania obostrzeń Zarząd Spółdzielni planuje zwołanie Walnego Zgromadzenia w połowie  września 2021 r.

Natomiast w sytuacji utrzymywania się bądź zaostrzenia rygoru sanitarnego, w celu przeprowadzenia głosowań nad kluczowymi dla Spółdzielni uchwałami i jednoczesnej minimalizacji zagrożenia dla zdrowia członków, Zarząd Spółdzielni zwrócił się do Rady Nadzorczej z wnioskiem  w przedmiocie wyrażenia zgody na poddanie pod głosowanie uchwał Walnego Zgromadzenia w trybie pisemnym.

 

Uprzejmie przypominamy, że Sprawozdania Spółdzielni za 2020 rok, jak i z lat poprzednich dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni http://sbm.katowice.pl/, w zakładce dla zalogowanych, a także w wersji papierowej w siedzibie Spółdzielni,  przy  ul. Sobieskiego 10 oraz na administracjach.

 

Katowice, dn. 30 czerwca 2021 r.

 

<ogłoszenie>

Wyszukaj