Zaloguj Zarejestruj

LOGOWANIE

Numer członkowski
Hasło
Pamiętaj login i hasło

DODAJ NOWE KONTO

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Data wstapienia do społdzielni *
Numer członkowski*
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
joomla slideshow with caption

        Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowej „Wspólna Praca”

z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 10

 

ogłasza nabór na stanowisko:

 Gospodarza Budynku os. Brynów 

 

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy

 

Ogólny zakres obowiązków:

- Utrzymanie czystości wewnątrz budynku objętego sprzątaniem oraz terenu przynależnego

-  Przedmiotowe roboty obejmują:

Wewnątrz budynku: zamiatanie klatek schodowych,  mycie klatek schodowych,  okien, lamperii oraz drzwi wejściowych do budynku.

     Teren zewnętrzny: usuwanie bieżących zanieczyszczeń z powierzchni nieruchomości, grabienie liści, usuwanie śniegu i oblodzeń oraz posypywanie piaskiem w okresie jesienno-zimowym, pielęgnowanie zieleńców.

 

Oferujemy: Wynagrodzenie: od 2100,- do 2500,- zł/brutto, plus premia uznaniowa. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny lub na czas określony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

 

Oferty pracy zawierające CV wraz ze zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O Ochronie Danych Osobowych  (Dziennik Ustaw  z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), należy składać w sekretariacie Spółdzielni przy ul. Sobieskiego 10 w Katowicach, w Administracji os. Brynów przy ul. Orkana 10 w Katowicach lub  za pośrednictwem poczty lub poczty mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.06.2019r. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Otrzymane oferty, odrzucone lub pozostawione bez rozpoznania, zostaną zniszczone po zakończeniu postępowania. 

Wyszukaj